З чого почати прибирання вдома

Кожна господиня мріє про те, щоб зробити прибирання вдома швидко та ефективно. Для того щоб втілити цю мрію в реальність, необхідно дотримуватися кількох простих правил.

Щоб уникнути перевтоми після генерального прибирання, бажано поділити її на кілька частин. А звести втому до мінімуму вам допоможе клінінгова компанія, послугами якої можна скористатися тут. Отже, для початку займіться вікнами: помийте шибки, наведіть порядок на підвіконнях і, якщо є можливість, випрати штори.

Наведіть порядок у шафах та тумбочках, переберіть речі. Якщо приділити цьому процесу достатньо часу, можна знайти безліч улюблених, але забутих чи загублених речей. Не бійтеся викидати те, що давним-давно припадає пилом на полицях, те, що вам вже ніколи не знадобиться. Пам'ятайте про те, що перекладання непотрібних речей з місця на місце – заняття стомлююче та безперспективне. Зате як легко стане дихатися в будинку, коли ви позбавитеся всілякого мотлоху.

Немає нічого складного і в тому, щоб навести лад у туалеті та ванній кімнаті. Для того, щоб ці приміщення засяяли, слід вимити кахель (приділіть особливу увагу стикам між плитками), раковину, ванну та унітаз. Також було б непогано провести ревізію косметичної продукції, що мешкає на полицях та шафах. Безжально викидайте ті кошти, термін придатності яких добіг кінця. Якщо якимись гелями, шампунями чи лосьйонами ви не користуєтеся, а викидати шкода, згадайте про своїх подруг. Можливо, щось із косметики, що накопичилася у вас, припаде їм до смаку.

Після того, як всі речі в квартирі розкладені на свої місця, а пил протертий, можна приступати до прибирання підлоги. Більшість сучасних господинь віддають перевагу прибиранню за допомогою пилососу. Якщо ви є щасливою володаркою потужного і якісного агрегату, вам не складе особливих труднощів пройтися з пилососом по кімнатах, зібравши з підлоги та меблів волоски і дрібне сміття. Після цього має сенс зробити вологе прибирання. Для більшої чистоти скористайтеся спеціальним засобом для миття підлоги. Не забудьте про простір в особливо запорошених кутах, а також під м'якими меблями.

Не забудьте упорядкувати передпокій і кухню. Розвісьте одяг по шафах, заберіть з проходу взуття. Бажано також виділити окреме місце для зберігання парасольок, шапок, рукавичок, гаманців та інших дрібниць, що захаращують простір.

Насправді не так важко підтримувати чистоту в будинку. Головне - взяти себе в руки і, поборивши свою лінь, приступити до прибирання.